Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
85 000 €
166 245.55 лв.

(1 214 €, 2 374.38 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 18:45 на 14 май, 2026 год.
Обявата е посетена 286 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
4-ти от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2009 г.

Описание на имота:

Предлагаме Ви просторен и светъл двустаен апартамент с впечатляваща морска гледка, разположен в малък и добре поддържан комплекс от затворен тип във вилна зона до Балчик.

✨ Разпределение:

- входно антре
- просторен дневен тракт с кухненска част
- уютна спалня
- баня с тоалетна
- голяма тераса с прекрасна морска панорама

📐 Площ: 70 кв.м
🏢 Етаж: 4
🛋️ Състояние: напълно обзаведен готов за нанасяне или отдаване под наем

🌴 За комплекса:

- малък, бутиков комплекс с едва 24 апартамента
- контролиран достъп и оградена територия
- басейн
- зона за барбекю
- детска площадка
- паркинг за собственици и гости
- отлично поддържани общи части и зелени площи

📍 Локация:

- само на 600 м от морето
- плаж на около 15 минути пеша
- 7 минути с кола до центъра на Балчик
- 5 минути до к.к. Албена

💡 Имотът е идеален както за лично ползване, така и за инвестиция с отлична доходност от наем.

📞 Свържете се с нас за повече информация и оглед, този имот наистина си заслужава!

Нашия екип е до Вас през целия процес по покупка - от първия оглед до финализиране на сделката, включително съдействаме за покупка на имоти посредством ипотечни кредити.
За контакт:
0899822911

Този имот се предлага само на частни лица
Брокер:
Анна Башева
0899822911
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
БЛУ ВЮ ЕСТЕЙТ
0899822911
БЛУ ВЮ ЕСТЕЙТ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2022 г.
blueviewestate.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Балчик, ул. 'Приморска' 8
http://blueview.estate
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
област Добрич, гр. Балчик
Обява: 1b177635284462928

85 000 €
166 245.55 лв.
История на цената
(1 214 €, 2 374.38 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Добрич, гр. Балчик